اخبار مرتبط


پرده از راز جمجمه کشف شده در اسفراین برداشته شد

فرمانده انتظامی خراسان شمالی از کشف یک عدد جمجمه و پرده گشایی از راز یک قتل مرتبط در شهرستان اسفراین خبر داد.

به گزارش گروه دریافت خبر عصر اترک، سردارعلیرضا مظاهری، فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: در پی اعلام یک مورد شکایت مبنی بر فقدانی یک خانم در شهرستان اسفراین موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.

 

سردار مظاهری افزود: ماموران بلافاصله برای بررسی موضوع و انجام تحقیقات، شاکیان پرونده را به پلیس آگاهی احضار کردند.

 

وی ادامه داد: در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد که فرد مورد نظر قبل از فقدانی با فردی با هویت معلوم تماس گرفته که با هماهنگی مقام قضایی وی نیز برای تکمیل تحقیقات به پلیس آگاهی دعوت شد.

 

وی اضافه کرد: مأموران با تلاش‌های شبانه‌روزی و پیگیری پرونده به محل های تردد فرد فقدانی اعزام شدند و در بازرسی از یک باغ در حوالی شهر اسفراین یک عدد جمجمه به همراه مقداری موی سر و لباس کشف که برای انجام آزمایشات به پزشکی قانونی تحویل داده شد.

 

فرمانده انتظامی استان بیان اینکه انتظار می‌رفت جمجمه کشف شده مربوط به فرد مورد نظر باشد، گفت:  در بازرسی های صورت گرفته و رصد دوربین های مداربسته مستقر در محل مشخص شد این فرد بعد از انجام امورات اداری به مکانی نامعلوم عزیمت داشته که در نهایت با پیگیری و تلاش ماموران پلیس آگاهی و انجام یکسری اقدامات فنی و پلیسی قاتل شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به مقر انتظامی انتقال داده شد.

 

سردار مظاهری خاطرنشان کرد: متهم بعد از مواجهه با ادله و مستندات موجود به بزه انتسابی اعتراف کرد و  بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شد.

 

انتهای پیام/

 

 

 


تاريخ انتشار: ۱۳۹۷/۱/۳۰  |  ساعت انتشار: ۴:۳۰  |  کد خبر: ۳۴۶۰۸۳۹  |  منبع: تحلیلی خبری عصر اترک  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال