ادعای عجیب وزیر خارجه انگلیس درباره پوتین و جام جهانی ۲۰۱۸!

وزیر امور خارجع انگلیس می‌گوید پوتین به دنبال آغاز جنگ جهانی است احتمالا!

ورزش > فوتبال جهان - وزیر امور خارجع انگلیس می‌گوید پوتین به دنبال آغاز جنگ جهانی است احتمالا!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ بوریس جانسون نرفتن تیم ملی فوتبال انگلیس به جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال را ایده‌ای بد و نادرست می‌داند. ترزای می، نخست‌وزیر انگلیس هفته گذشته به دنبال مسمومیت سرگئی اسکریپال، افسر سابق اطلاعاتی روسیه و دخترش در لندن گفته بود که کشورش سطح هیئت اعزامی به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را کاهش خواهد داد. مقامات ارشد و نمایندگان خانواده سلطنتی نیز به روسیه نخواهند رفت.

در این میان بوریس جانسون، وزیر امور خارجه انگلیس در نشست کمیسیون روابط خارجی پارلمان انگلیس گفت: این ایده‌ای بسیار بد و نادرست است که بخواهیم ورزشکاران را مجازات کنیم. این اقدام می‌تواند تأسف‌برانگیز باشد. ما باید گفت‌وگوهای فشرده‌ای با روسیه جهت تأمین امنیت جام جهانی ۲۰۱۸ داشته باشیم.

البته او در حرف‌هایش طعنه بزرگی به پوتین که اخیرا بار دیگر رئیس جمهور روسیه شده است زده و گفته:«پوتین می خواهد از جام جهانی 2018 همان استفاده ای را بکند که هیتلر از میزبانی المپیک 1938 کرده بود.»

هیتلر در آن رقابت ها از اقتدار ژرمن ها گفت و بعد به همسایگانش حمله برد تا تمام دنیا را فتح کند. انگلیسی ها اعتقاد دارند میزبانی 2018 فوتبال حق آنها بوده و روس ها با پرداخت رشوه آن را دزدیده اند.

4141

 


تاريخ انتشار: ۱۳۹۷/۱/۲  |  ساعت انتشار: ۱۸:۳۲  |  کد خبر: ۳۳۹۵۵۷۷  |  منبع: خبر آنلاین  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال

اخبار مرتبط
دیدار اردوغان و پوتین  - ‏۱۳۹۷/۰۱/۱۴
زیر سایه پوتین  - ‏۱۳۹۶/۱۲/۲۸