پارسال ۹۵۶ واحد صنعتی در استان مرکزی تسهیلات رونق تولید دریافت کردند

اراک - ایرنا - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: پارسال 956 واحد صنعتی و کشاورزی در این استان با مشارکت کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، تسهیلات لازم را دریافت کردند.

محمدرضا حاجی پور روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در این مدت رقم تسهیلات اعطایی به این واحدها در مجموع هشت هزار و 167 میلیارد ریال است.
وی ادامه داد: سال گذشته یک هزار و 765 واحد تولیدی صنعتی و کشاورزی استان مرکزی برای دریافت تسهیلات رونق تولید در سامانه بهین یاب سازمان صنعت، معدن و تجارت نام نویسی کردند که از این تعداد هزار و 55 واحد به بانک ها معرفی و 956 واحد تسهیلات دریافت کردند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی بیان کرد: از واحدهای معرفی شده به بانک ها 289 واحد برای دریافت تسهیلات سرمایه در گردش، 71 واحد برای دریافت تسهیلات سرمایه ثابت و 63 واحد برای دریافت تسهیلات نوسازی و بازسازی در بخش صنعت و چهار واحد نیز در بخش معدن بوده اند.
وی افزود: همچنین 596 واحد کشاورزی برای دریافت تسهیلات سرمایه در گردش و 32 مورد نیز برای دریافت سرمایه ثابت به بانک های عامل برای دریافت تسهیلات رونق تولید معرفی شدند.
حاجی پور یادآوری کرد: بر اساس ابلاغ بانک مرکزی به مدیران بانک های دولتی و غیر دولتی، واحدهای تولیدی معرفی شده به بانک ها از شرط نداشتن بدهی غیرجاری و چک برگشتی مستثنی هستند.
وی افزود: متقاضیان می توانند درخواست خود را در سایت بهین یاب به آدرس www.Behinyab.ir ثبت و سپس با مراجعه به بخش اطلاعیه های سایت سازمان نسبت به تکمیل و ارسال پرسشنامه های تکمیلی اقدام کنند.
استان مرکزی به عنوان دومین قطب صنایع مادر تخصصی و چهارمین قطب صنعت کشور مطرح است و در زمینه تنوع تولیدات صنعتی رتبه نخست کشور را به خود اختصاص داده است.
3017/3075

تاريخ انتشار: ۱۳۹۷/۱/۱  |  ساعت انتشار: ۲۱:۴۳  |  کد خبر: ۳۳۹۴۵۵۲  |  منبع: خبرگزاری ایرنا - مرکزی  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال