آیین رونمایی از تولیدات فاخر و افتتاح ۴۰ طرح فنی صداوسیمای مرکز کرمان

به گزارش خبرگزاری فارس، علی دارابی معاون امور استانهای سازمان صداوسیما در این مراسم گفت: رسانه ملی با ایجاد همگرایی بین مردم ومسئولان و برنامه ریزی مدون در راستای پاسخگویی به نیاز همه مردم ایران عمل می‌کند.

دارابی با تاکید بر اهمیت دیجیتالی شدن 100 درصدی صدا وسیما در کشور ابراز امید واری کرد :با همکاری مسئولان استانی پوشش تصویری صدا وسیما در استان کرمان سال اینده به صورت کامل دیجیتا ل شود . 

معاون امور استانهای سازمان صدا وسیما همچنین از ساخت 100 مستند فاخر در استانها با موضوع شهدای مدافع حرم خبر داد و خاطر نشان کرد :مستد های مفاخر و مشاهیر استانها نیز در دستور کار سازمان صدا وسیما است که 10 درصد این مستندها سهم استان کرمان خواهد بود .
مهندس فهمی قائم مقام معاونت توسعه و فناوری رسانه ملی هم دراین مراسم از دیجیتالی شدن 91 درصد سامانه های پخش صدا و سیما در سطح کشور خبر داد و گفت با بر نامه ریزی صورت گرفته و همکاری مسئولان استانی تلاش می کنیم در سال اینده به پوشش صد درصدی برسیم . 
فهمی با اشاره به خود کفایی سازمان صدا وسیما در تامین و تولید تجهیزات فنی افزود : ارتقای کیفیت صدا وتصویر در شبکه های مختلف سازمان صدا وسیما و حرکت از سیستم اس دی به اچ دی اولویت حوزه فنی صدا وسیماست. 
وی همچنین از ایجاد زیرساختهای لازم برای حضور فعالتر در شبکه‌های مجازی خبر داد.
حجت الاسلام والمسلمین علیدادی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان هم در این مراسم از تلاش‌های رسانه ملی و صدا و سیمای مرکز کرمان برای توسعه خدمات در استان کرمان تقدیر کرد.
رزم حسینی استاندار کرمان هم در این مراسم با بیان اینکه استان کرمان دارای ظرفیتهای عظیم مادی و معنوی است گفت: مردم ایران اسلامی با وقت شناسی و هوشمندی تمام تاکنون از آرمانها ونظام جمهوری اسلامی دفاع کرده اند. رزم حسینی از همکاری رسانه استانی در انعکاس فعالیت‌های دولت در این استان تقدیر کرد و گفت: واگذاری امور اقتصادی به مردم در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی اولویت مدیریت استان است.
 علی رمضانی مدیر کل صداوسیمای مرکز کرمان نیز در این مراسم با اشاره به برنامه‌ریزی رسانه استانی برای انعکاس توانمندی‌های استان در سطح ملی وبین المللی گفت: افزایش قابل توجه گردشگران استان کرمان در دوسال اخیر نشانگر موفق عمل کردن رسانه استانی در معرفی جاذبه‌های گردشگری استان به کشور است.

علی رمضانی با اشاره به تولید بیش از 75 هزار دقیقه برنامه در صدا وسیمای استان با موضوع اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: رسانه استانی با 67 درصد مخاطب توانسته نقش ارزشمند خود را در تفهیم و ترویج فرهنگ اقتصاد مقاومتی در استان کرمان به خوبی ایفا کند.

وی خاطرنشان کرد با افتتاح این طرحها در صداو سیمای کرمان پوشش دیجیتال صدا وتصویر در استان به حدود 94 درصد می‌رسد.


تاريخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۲۹  |  ساعت انتشار: ۱۶:۴۸  |  کد خبر: ۳۳۰۲۳۷۳  |  منبع: خبرگزاری فارس  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال

اخبار مرتبط