شهرداری تبریز به دیدار کاله مازندران می رود

به گزارش خبرنگار مهر، دور مقدماتی سی و یکمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های کشور جام شهید محسن حججی در حالی به پایان رسید که هشت تیم صعود کننده حریفان مرحله پلی آف خود را شناختند.

در پایان دور مقدماتی این رقابت ها تیم های بانک سرمایه، سایپا تهران، شهرداری تبریز، شهرداری ورامین، پیکان تهران، کاله مازندران، خاتم اردکان و هاوش گنبد به ترتیب با قرار گرفتن در رتبه های اول تا هشتم این رقابت ها به مرحله پلی آف صعود کردند.

بر این اساس تیم والیبال شهرداری تبریز با احراز عنوان سومی مرحله مقدماتی، حریف کاله مازندران تیم ششم جدول شد.

دور رفت مرحله نخست پلی آف لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور روز چهارشنبه ۱۸ بهمن با چهار دیدار پیگیری می شود که بر این اساس بانک سرمایه با هاوش گنبد، سایپا تهران با خاتم اردکان، شهرداری تبریز با کاله مازندران و شهرداری ورامین با پیکان تهران مصاف می کنند.

گفتنی است بر اساس جدول پایان دور مقدماتی تیم های ساری ۲۱ (۵ برد و ۲۰ امتیاز) و رعد پدافند کاشان (۳ برد و ۱۱ امتیاز) با قرار گرفتن در رتبه های یازدهم و دوازدهم جدول، به لیگ دسته یک سال ۹۷ سقوط کردند.

همچنین تیم های شمس (۸ برد و ۲۱ امتیاز) و شهرداری ارومیه (۷ برد و ۲۳ امتیاز) با قرار گرفتن در رتبه های نهم و دهم به کار خود در لیگ برتر والیبال سال ۹۶ پایان دادند.


تاريخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۱۶  |  ساعت انتشار: ۱۵:۱۲  |  کد خبر: ۳۲۶۹۰۹۵  |  منبع: خبرگزاری مهر - آذربایجان شرقی  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال

اخبار مرتبط