تلاش دانشگاه آزاد برای بازگشت به صدر جدول

به گزارش خبرنگار مهر، از هفته های سوم و چهارم دور برگشت رقابتهای لیگ برتر تکواندو باشگاه های کشور فردا دوشنبه ۱۰ دیدار در خانه تکواندو برگزار خواهد شد که در مهمترین بازی لوازم خانگی کن تیم دوم جدول به مصاف دانشگاه آزادتیم سومجدولمی رود.

دانشگاه آزاد که هفته قبل به دلیل حضور در رقابت‌های گرنداسلم در لیگ حضور نداشت و صدر جدول را از دست داد، برای پس گرفتن جایگاه خود نیاز به سه امتیاز دیدار با لوازم خانگی کن دارد. مبارزه جمعی از بهترین های تکواندو ایران در این دیدار می تواند جذابیت های خاص خود را داشته باشد.

دانشگاه بعداز دیدار با کن باید با یاسین پیشرو و لوازم خانگی کن هم باهیات تکواندو البرز پیکار کند. از سوی دیگر شهرداری ورامین در کنار دیدار با شمال‌شرق، نیم نگاهی به مبارزه دو تیم مدعی دارد. تساوی این دیدار می تواندشهرداری را یک قدم به کسب عنوان قهرمانی نزدیک کند.

در سایر بازی‌ها، ملوان نداجا با پاس قوامین، هیات تکواندو شمال شرق باکلینیک بهبد کرج،یاسین پیشرو قم با تعاونی انقلاب شهریار، هیات تکواندوالبرز با پالایش نفت آبادان، پالایش نفت آبادان باپاس قوامین وتعاونی انقلاب شهریار با کلینیک بهبد کرج پیکار می کنند.

در جدول رده بندی تا پایان هفته دوم از دور برگشت،شهرداری ورامینبا ۳۳ امتیازصدر جدول را در اختیار دارد. لوازم خانگی کنبا ۲۹ امتیاز در رده دوم است و تیمدانشگاه آزادنیز با ۲۸ امتیاز در رده سوم جای گرفت.


تاريخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۱۵  |  ساعت انتشار: ۸:۳۷  |  کد خبر: ۳۲۶۴۶۱۸  |  منبع: مهر نیوز  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال