سرباز جوان ایرانی الگوی جوانان دنیاست / امروز خاکریز دشمن مشخص نیست

معاون هماهنگ‌کننده دانشگاه افسری امام حسین (ع) سرباز جوان ایرانی را الگوی جوانان دنیا دانست و تصریح کرد: سرباز جوان برای دفاع از مظلوم به پا می‌خیزد و همواره خودش را درصحنه و مبارزه تن‌به‌تن می‌بیند .
سرباز جوان ایرانی الگوی جوانان دنیاست / امروز خاکریز دشمن مشخص نیست,
 

به گزارش عصر اترک  به نقل از  بجنا؛ سردار رضا مازندرانی پیش از ظهر سه‌شنبه در دهمین جشنواره جوان سرباز نیروهای مسلح خراسان شمالی که در محل مصلی امام خمینی (ره) بجنورد برگزار شد، گفت: انقلاب به راحتی بدست ما نرسیده است بلکه معمار انقلاب برای امروز که ما در امنیت هستیم برنامه ریزی و جان ها را بسیج کرده بود.

وی افزود: امروزه سربازان این نظام رسالتی فراتر و عظیم تر از گذشته در پیش دارند چون در گذشته خاکریز دشمن مشخص بود ولی امروز دشمن در پشت مرزها نیست بلکه در خانه ها و کوچه ای شهر است.

وی اظهار داشت: دشمن امروزه با تسخیر قلب ها و مغز ها و دشمنی های نرم افزاری و فرهنگی ادعا و توان مقابله با انقلاب اسلامی دارد.

معاون هماهنگ‌کننده دانشگاه افسری امام حسین (ع) ادامه داد: سرباز جوان انقلابی سربازی است که بتواند در کوچه پس کوچه شهر دشمن را بشناسد و با تمام جسم ، روح ، دانش و بصیرت خود با دشمنان این انقلاب به مبارزه برخیزد.

وی با بیان اینکه دشمن متوجه شده که نمی تواند فیزیکی با انقلاب مبارزه کند ، گفت: امروزه مفهوم سرباز مفهوم مقابله فیزیکی نیست بلکه یک سرباز بایستی به سلاح علم ، دانش و بصیرت مجهز باشد تا بتواند در مقابل دشمن بایستد.

وی تصریح کرد: در 2 سال دوران سربازی سرباز بایستی آنچنان آموزش بصیرتی ببنید تا در طول زندگی، خود را همیشه مدافع انقلاب اسلامی و ارزش ها بداند.

سردار مازندرانی گفت: سرباز باید هوشیار باشد و ببیند که نظام اسلامی برپایه عدالت استوار است و توانسته پرچم عدالت را در جهان برافراشته کند.

وی سرباز جوان ایرانی را الگوی جوانان دنیا دانست و تصریح کرد: سرباز جوان برای دفاع از مظلوم به پا می‌خیزد و همواره خودش را درصحنه و مبارزه تن‌به‌تن می‌بیند .

معاون هماهنگ‌کننده دانشگاه افسری امام حسین (ع) تاکید کرد: به فرمان مقام معظم رهبری هر سرباز بایستی در طول خدمت سربازی حداقل یک حرفه و مهارت را بیاموزد، این فرصتی خوبی برای سربازان است که بعد از خدمت مشکل بیکاری نداشته باشند.


تاريخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۰/۲۶  |  ساعت انتشار: ۱۴:۳۳  |  کد خبر: ۳۲۱۴۹۷۰  |  منبع: تحلیلی خبری عصر اترک  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال