جدایی بادامکی به درخواست خودش بود

به گزارش شهرآراآنلاین به نقل از ایسنا، مسعود حکم‌آبادی در خصوص جدایی حسین بادامکی، کاپیتان تیم فوتبال مشکی‌پوشان اظهار کرد: حسین بادامکی، کاپیتان و یکی از بازیکنان باشخصیت و باتجربه مشکی‌پوشان بود و جدایی وی به درخواست خودش بود. توانایی بالای بادامکی بر کسی پوشیده نیست و حضورش در هر تیمی به ترکیب شخصیت می‌دهد.

وی افزود: بادامکی درخواست جدایی و گرفتن رضایت‌نامه را مطرح کرد و باشگاه به تصمیم وی احترام گذاشت. باشگاه مشکی‌پوشان امیدوار است در آینده و در مسئولیت‌های مختلف باز هم بتواند از توانایی و پتانسیل بالای بادامکی بهره‌مند شود.

مدیررسانه‌ای و روابط‌عمومی باشگاه مشکی‌پوشان در رابطه با حواشی پس از تعویض بادامکی در بازی مشکی‌پوشان و پرسپولیس که به برتری یک بر صفر قرمزپوشان پایتخت منجر شد، تصریح کرد: بادامکی به عنوان کاپیتان تیم فوتبال مشکی‌پوشان و کسی که سال‌ها تجربه بازی در سطح نخست فوتبال ایران و تیم ملی را دارد، باتجربه‌تر از آن است که بخواهد نسبت به تعویض خود واکنشی نشان دهد.

وی افزود: پس از تعویض، بادامکی به رختکن رفت و دوش گرفت. ضمن اینکه دوباره به نیمکت برگشت و حتی با توجه به اینکه تنها یک دستیار عنایتی در آن بازی روی نیمکت حضور داشت، عنایتی از بادامکی برای دقایق پایانی بازی مشورت هم گرفت. موضوعات مطرح‌شده در خصوص حواشی پس از تعویض بادامکی صحت ندارد و اگر کدورتی به وجود آمده‎‌بود قطعا سرمربی از کاپیتانش مشورت نمی‌گرفت.


تاريخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۰/۲۵  |  ساعت انتشار: ۱۳:۱۹  |  کد خبر: ۳۲۱۱۷۸۶  |  منبع: شهرآرا آنلاین  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال