ابراز امیدواری محسن‌رضایی درمورد آبادانی کرمانشاه

محسن رضایی در جمع مردم روستاهای زلزله زده کرمانشاه گفت: امیدوارم با تلاش و کوشش بتوانیم این زلزله را به ریشترهای پیشرفت و آبادانی و رونق کشاورزی منطقه تبدیل کنیم.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام پیش از ظهر جمعه ۱۰آذر با حضور در ستاد جهاد توانمند سازی محرومین کشور از انبارهای محل جمع آوری کمک های مردمی در سر پل ذهاب، دیدار کرد و خواستار شناسایی افراد و جمع آوری اطلاعات جامع از خانواده های آسیب دیده از زلزله و توزیع مناسب اقلام شد.

محسن رضایی در ادامه این سفر از روستای ناوسره که ۹۰ در صد آن با ۷ کشته و ۷۵مجروح تخریب شده بود ، بازدید کرد، با اهالی روستا و گروه های جهادی مستقر به گفتگو پرداخت و به مشکلات آنها گوش سپرد.

فرمانده سپاه در دوران دفاع مقدس در ادامه سفر به مناطق زلزله زده به روستای شیرین آب در شهرستان قصر شیرین رفت، در جمع مردم این روستا حاضر شد و به شنیدن مسائل و مشکلات آنها پرداخت. دکتر رضایی در این دیدار با ابراز همدردی و عرض تسلیت به بازماندگان ، خواستار دریافت و احصای نیازمندی های اهالی روستا برای بازسازی و ارائه خدمات بهتر شد و اعلام کرد: طبق برنامه ریزی های انجام شده تا پایان دی ماه، کار اسکان موقت پایان می یابد و پس از آن اسکان دائم که بر عهده دولت است، شروع خواهد شد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام قول مساعد داد که مساله دریافت وام را که دغدغه همه روستائیان است، به رییس و اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام منتقل کند و در پایان اعلام کرد گزارشی از این سفر و روند خدمات، امدادرسانی، موانع پیش رو و نتیجه دیدارهای خود با مردم را به رهبر معظم انقلاب ارائه خواهد کرد.

در ادامه این سفر، دکتر محسن رضایی از سامانه پروژه انتقال آب کشاورزی دشت ذهاب دیدن کرد و در جمع اهالی این منطقه گفت: به این علت از بازدید روستاهای تخریب شده بر اثر زلزله، به کنار این کانال آمده ایم که امید داریم این منطقه آباد و تولید و اشتغال در آن جدی گرفته شود.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به ظرفیت های این پروژه افزود: با استفاده از چنین ظرفیتی و با تغییر الگوی کشت می توان صادرات محصولات کشاورزی به کشور عراق را که در همجواری مردم منطقه است، رونق بخشید. امیدوارم با تلاش و کوشش بتوانیم این زلزله را به ریشترهای پیشرفت و آبادانی منطقه و رونق کشاورزی آن تبدیل کنیم.

در این سفر همچنین سردار نعمان غلامی، فرمانده قرارگاه بسیج سازندگی کشور، اکبری، فرماندار قصر شیرین و منکراسی، رئیس ستاد توانمندسازی محرومین استان کرمانشاه ، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام را همراهی می کردند.

src=http://cdn.tabnak.ir/files/fa/news_albums/751620/29554/resized/resized_808295_494.jpg src=http://cdn.tabnak.ir/files/fa/news_albums/751620/29554/resized/resized_808296_298.jpg src=http://cdn.tabnak.ir/files/fa/news_albums/751620/29554/resized/resized_808297_787.jpg src=http://cdn.tabnak.ir/files/fa/news_albums/751620/29554/resized/resized_808298_317.jpg src=http://cdn.tabnak.ir/files/fa/news_albums/751620/29554/resized/resized_808299_918.jpg

تاريخ انتشار: ۱۳۹۶/۹/۱۰  |  ساعت انتشار: ۲۱:۰  |  کد خبر: ۳۱۴۰۸۵۱  |  منبع: تابناک  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال

اخبار مرتبط