تیم ‌ملی تکواندوی ایران قهرمان جام ریاست فدراسیون جهانی شد

ایران اکونومیست - به گزارش ایران اکونومیست به نقل از فدراسیون تکواندو، دومین دوره جام ریاست فدراسیون جهانی (G2) از روز پنجشنبه (7 اریبهشت‌ماه) با حضور دو هزار 163 تکواندوکار از 54 کشور در دو بخش پومسه و کیوروگی و سه رده‌سنی نونهالان، نوجوانان و بزرگسالان در سالن «آنولیوسیو المپیک» شهر آتن آغاز و در نهایت با قهرمانی تیم ‌ملی تکواندو ایران به پایان رسید.
تیم ملی تکواندو ایران ایران با کسب 4 مدال طلا و یک برنز قهرمان شد، روسیه با 3 مدال طلا و 2 برنز نایب قهرمان شد و جمهوری آذربایجان نیز با یک مدال طلا، 2 نقره و یک بر سکوی سوم ایستاد.
تکواندوکاران تیم ملی ایران با ترکیب کامران مردانی‌‌پور و آرمین هادی‌پور وزن منهای 54 کیلوگرم، هادی تیران ولی‌پور و محمد کاظمی وزن منهای 58کیلوگرم، سروش احمدی، فرزان عاشورزاده و میرهاشم حسینی وزن منهای 63 کیلوگرم، سالار وحیدی، ابوالفضل یعقوبی و علیرضا علیاری وزن منهای 68 کیلوگرم، مسعود حجی زواره، امیرحسین ساسان و بهنام اسبقی وزن منهای 74 کیلوگرم، پوریا عرفانیان وزن منهای 80 کیلوگرم، سعید رجبی و مهدی خدابخشی وزن منهای 87 کیلوگرم، سیاوش فخرایی و سجاد مردانی وزن به اضافه 87 کیلوگرم در این رقابت‌ها حضور پیدا کردند.
در پایان این مسابقات تیم‌ملی ایران با کسب 4 مدال طلا (محمد کاظمی، میرهاشم حسینی، آرمین هادی‌پور و ابوالفضل یعقوبی و یک برنز سجاد مردانی توانست بر سکوی نخست این رقابت‌ها قرار بگیرد.
هدایت این تیم برعهده «مهدی بی باک» به عنوان سرمربی و «علیرضا نصرآزادانی» و «هادی افشار» به عنوان مربی است.
مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی (G2) است و به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز به ترتیب 20، 12 و 7.20 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیکی تکواندوکاران تعلق می‌گیرد.

تاريخ انتشار: ۱۳۹۶/۲/۱۱  |  ساعت انتشار: ۹:۱۱  |  کد خبر: ۳۰۶۳۲۵۸  |  منبع: ایران اکونومیست  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال