تفاهم نامه توسعه شبکه استانی دولت و دولت همراه در کرمان امضا شد

به گزارش ایرنا سه تفاهم نامه روز چهارشنبه با حضور علیرضا رزم حسینی استاندار کرمان، عطاءالله ملکی‌تبار رئیس مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت نهاد ریاست جمهوری، سجاد فلاح مدیرکل توسعه و نگهداری و مهدی خوشوقت مدیرکل هماهنگی امور دستگاه های این مرکز، ساسان جباری معاون و سایر مسئولان تجاری شرکت خدماتی ارتباطی رایتل و جمعی از مسئولان استانی امضا شد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کرمان در نشست انعقاد سه تفاهم نامه توسعه شبکه استانی دولت گفت: اجرای طرح دولت همراه، ارتباطات مردم و مدیران را تسهیل می کند و در راستای همکاری متقابل استانداری و مدیرکل فناوری اطلاعات ریاست جمهوری برای تسریع در امور استان این تفاهم نامه امضا شد.
محمدرضا فتوت افزود: تفاهم نامه توسعه شبکه استانی دولت با توجه به اهمیت توسعه الکترونیک و توسعه پایدار استان کرمان صورت گرفت.
معاون تجاری شرکت خدماتی، ارتباطی رایتل نیز در این نشست با بیان اینکه استان کرمان 71 شهر و شهرستان دارد که رایتل 17 شهر آن را زیر پوشش دارد گفت: تعهد می دهیم در شهرهایی که حضور داریم می توانیم خدمات APN (در راستای توسعه شبکه استانی دولت) را ارائه کنیم.
ساسان جباری افزود: مطابق با برنامه ابلاغ شده از سازمان تنظیم مقررات، در زمان مشخص و مطابق با برنامه ابلاغ شده پوشش را کامل می کنیم.
وی اظهار کرد: شرکت خدماتی ارتباطی رایتل کار خود را با نسل سوم اینترنت و از استان البرز شروع کرد و در آبان ماه امسال، 500 شهر و 560 منطقه غیر شهری را زیر پوشش خود داشته و توسعه آن ادامه دارد.
خبرنگار: حامد سالاری ** انتشار دهنده: رسول محمدحسنی
7420/3028


تاريخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۱  |  ساعت انتشار: ۱۴:۳۶  |  کد خبر: ۳۰۱۲۰۴۵  |  منبع: خبرگزاری ایرنا  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال