مدال برنز بر گردن مهدی خدابخشی

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دومین روز از مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی (G2) در سه رده سنی نونهالان، نوجوانان و بزرگسالان به میزبانی شهر بن آلمان در حال برگزاری است که مهدی خدابخشی تکواندوکار وزن هفتم کشورمان در مرحله نیمه نهایی این رقابت ها در راند طلایی نتیجه را به «دنیل راس گومز» از اسپانیا واگذار کرد و به مدال برنز این دوره از مسابقات دست یافت.
تکواندوکار وزن 87- کیلوگرم کشورمان در نخستین مبارزه خود در این مسابقات برابر «مالسکف» از روسیه با نتیجه 3 بر 2 به برتری دست یافت، سپس در گام دوم «مهمت ساری» از ترکیه را 2 بر صفر از پیش رو برداشت و در مرحله یک چهارم نهایی نیز رو در روی «یاسین ترابلسی» از تونس قهرمان و نایب قهرمان بازیهای آفریقا و دارنده سهمیه المپیک ریو 2016 در سنگین وزن قرار گرفت و توانست با نتیجه یک بر صفر برنده شود.
مهدی در این رقابت ها در یک وزن بالاتر از وزن تخصصی اش مبارزه کرد.
در این وزن نماینده اسپانیا (حریف خدابخشی) به مدال طلا رسید، تکواندوکار نروژ دوم شد و ایران و صربستان بر سکوی سوم ایستادند.
سجاد مردانی آخرین نماینده ایران در این مسابقات نیز روز یکشنبه (22 فروردین ماه) در وزن 87+ کیلوگرم به مصاف رقبایش خواهد رفت.
هدایت تیم ملی تکواندوی کشورمان در این‌ پیکارها برعهده بیژن مقانلو به عنوان سرمربی و مهرداد یوسفی بعنوان مربی است.
تورنمنت جام ریاست فدراسیون جهانی G2 است و به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز به ترتیب 20، 12 و 7.2 امتیاز تعلق می گیرد.
شبس*ورزشی 3783**1751*1613


تاريخ انتشار: ۱۳۹۵/۱/۲۱  |  ساعت انتشار: ۲:۱۷  |  کد خبر: ۲۷۶۶۰۴۵  |  منبع: خبرگزاری ایرنا  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال