مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان: کرانچار را نمی شد به زور نگه داشت

به گزارش ایرنا، « مهرزاد خلیلیان » روز سه شنبه در نشست خبری در هتل کوثر اصفهان، افزود: بار آخری که من در تهران حضور داشتم به من خبر دادند که کرانچار در زمین چمن از بازیکنان تیم خداحافظی کرد.

وی، افزود: کرانچار در کمال آرامش ، بدون حاشیه و با تدبیر از تیم سپاهان جدا شد.

وی با بیان اینکه با مدارک و شواهد می گویم که کرانچار خودش از سپاهان رفت، گفت: من او را دو هفته هم بیشتر نگه داشتم.

مدیرعامل باشگاه سپاهان با بیان اینکه کرانچار رفت ولی باشگاه سرجایش است، اظهارکرد: نبود او در مراسم تودیع، به خاطر اشتباهات محاسباتی او بود.

وی با بیان اینکه تریبون آزاد بود و هواداران در این مورد اظهار نظر کردند، گفت: ما دهان مردم را نبستیم ولی براساس اصول باشگاه بازیکنان را ممنوع المصاحبه کردیم تا باشگاه وارد التهاب نشود.

وی با بیان اینکه در ابتدای فصل پنج گزینه را برای سرمربیگری تیم فوتبال سپاهان مد نظر داشتیم ، افزود:: فرکی پایش را عمل کرده بود با برانکو به توافقات اولیه رسیدیم ولی توافق نهایی حاصل نشد لذا با کرانچار به توافق نهایی رسیدیم.

خلیلیان افزود: با کرانچار با رقمی بهتر از سال قبل با او قرارداد امضا کردیم.

وی با بیان اینکه حسین فرکی مربی بزرگی است و توانایی های خود را در عرصه ملی و باشگاهی ثابت کرده است، افزود: به فرکی نه به عنوان یک مهره بلکه باید به عنوان یک چهره نگاه کنیم.

وی با اشاره به اینکه کرانچار مربی ایرانی نبود ولی به فوتبال ایران خدمات زیادی کرد ، افزود: ما نیز به عنوان یک وظیفه از وی تجلیل کردیم.

مدیرعامل باشگاه سپاهان اظهار با بیان اینکه با مصالح باشگاه 60 ساله سپاهان بازی نمی کنیم، افزود: فرکی را بادقت و هوشیاری زیاد انتخاب کردیم.

وی با اشاره به توانایی فنی بالای فرکی افزود: وی وقتی در تیم ملی در جام جهانی آرژانتین و زمانی که وارد عرصه مربیگری شد هیچ وقت طلبکارانه صحبت نکرد و مربی با اخلاقی است.

وی با بیان اینکه این مربی در تیم های فولادخوزستان و نفت توانایی های خود را نشان داد و به اثتبات رساند، گفت: سپاهان با فرکی به آسیا فکر می کند.

وی افزود: سپاهان لیاقت و قابلیت این را دارد که دوباره آسیایی شود.

خلیلیان با اشاره به فرهنگ سازی در فوتبال گفت: فرهنگ عوض کردن از فرهنگ ساختن سخت تر است.

مدیرعامل سپاهان گفت: حرکت خلعتبری و تقدیم گل به کرانچار نشان دهنده ادب و معرفت او بود.

وی با بیان اینکه باشگاه سپاهان در سال 93 حتی افزایش اعتبار ندارد، افزود: بسیاری از بازیکنان با قراردادی کمتر از گذشته، حاضر شدند برای سپاهان بازی کنند.

وی افزود: محرم نویدکیا 30 درصد قرارداد خود را به ما بخشید و خواستار آن شد که این موضوع رسانه ای نشود.

مدیر عامل باشگاه سپاهان با بیان اینکه تیم سپاهان را صددرصد کرانچار نبسته است گفت: تیم توسط کمتیه فنی باشگاه با ساعت ها بررسی روی بازیکنان بسته شد.

وی با بیان اینکه هنوز قرارد داد فرکی ثبت نشده است، گفت: قرارداد فرکی هنوز به ثبت رسمی نرسیده است.

خلیلیان افزود: صحبت هایی که درباره ثبت قرارداد وی بیان می شود صحت ندارد.

وی با بیان اینکه فرکی مربی بزرگ، با تجربه و اعتباری است گفت: با لغو قرارداد کرانچار و تونچی قرارداد فرکی را ثبت خواهیم کرد.

پ/8114 / 7132


تاريخ انتشار: ۱۳۹۳/۶/۲۵  |  ساعت انتشار: ۲۳:۱۴  |  کد خبر: ۱۶۸۹۲۹۱  |  منبع: خبرگزاری ایرنا  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال