نقره و برنز سابر به عابدینی و پاکدامن رسید

به گزارش نما به نقل از روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی‌، روز نخست از هجدهمین دوره مسابقات شمشیربازی قهرمانی آسیا در حالی امروز (چهارشنبه) در کره جنوبی به پایان رسید که 2 نماینده کشورمان در اسلحه سابر موفق به کسب مدال نقره و برنز شدند.

مجتبی عابدینی و علی پاکدامن که با از پیش رو برداشتن حریفان خود به جمع 4 بازیکن برتر دیدارهای انفرادی اسلحه سابر رسیده بودند در این مرحله و طبق قرعه‌کشی انجام شده مقابل هم قرار گرفتند که طی آن عابدینی موفق به کسب پیروزی و صعود به دیدار نهایی شد.

این شمشیرباز کشورمان در دیدار نهایی مقابل ورزشکار کره جنوبی که قهرمانی المپیک را در اختیار دارد متحمل شکست شد و با قرار گرفتن در رده دوم به مدال نقره دست یافت. علی پاکدامن که از حضور در فینال باز مانده بود نیز همراه با نماینده هنگ کنگ صاحب مدال برنز مشترک شد.

محمد رهبری و فرزاد باهر ارسباران 2 نماینده دیگر ایران در اسلحه سابر مسابقات شمشیربازی قهرمانی آسیا بودند که در دیدارهای برگزار شده صبح امروز مقابل علی پاکدامن شکست خورده و از دور مسابقات کنار رفته بودند.

هجدهمین دوره مسابقات شمشیربازی قهرمانی آسیا که از امروز در کره جنوبی آغاز شده به مدت 6 روز ادامه خواهد داشت. درمسابقات سابر قهرمانی آسیا 53 شمشیرباز از 32 کشور حضور داشتند.

تاريخ انتشار: ۱۳۹۳/۴/۱۱  |  ساعت انتشار: ۲۱:۴۲  |  کد خبر: ۱۵۱۷۶۶۸  |  منبع: پایگاه خبری نما (نمانیوز)  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال