شب شیراز و مازندران در تالار رودکی

۱۵ تیر ۱۳۹۲ (۱۴:۳ب.ظ)
شب شیراز و مازندران در تالار رودکی خبرگزاری موج - گروه موسیقی سلوک در تالار رودکی با موسیقی محلی شیراز و مازندران میزبان هنردوستان است.

به گزارش خبرگزاری موج ، به دنبال برگزاری شب های موسیقی اقوام توسط بنیاد رودکی، گروه موسیقی سلوک به سرپرستی مهدی زارع در تالار رودکی قطعاتی از موسیقی شیراز و مازندران را اجرا می کند.
در بخش اول کنسرت این کنسرت، قطعات یاد، گلابتون، مجنون نبودم، میون ایلوم، اور بهاران، عزیز بشی به کنارم و در بخش دوم به کوهای سابونات، مهرعلی، هوی دایی دایی، ربابه جان، تش سما و یه قول دو قول اجرا می شود.
مهدی زارع، همخوان و نوازنده کمانچه؛ امیر متولی، خواننده و نوازنده سه تار؛ مهدی شیرازی، خواننده؛ ژیلا تقوی، همخوان و نوازنده مراژ؛ مرتضی موسوی، نوازنده سنتور؛ سعید آذرنوش، نوازنده عود و سه تار؛ فاطمه رضایی، همخوان و نوازنده خاشخاشک و تامبورین؛ حسین واحدی، همخوان و نوازنده تار و سه تار؛ کیانا طلایی، همخوان و نوازنده تنبک و مازیار چاهی، نوازنده دف و دایره هنرمندان این کنسرت هستند.
گفتنی است کنسرت گروه محلی سلوک، 16 تیرماه ساعت 21 در تالار رودکی برگزار می شود و فروش بلیط این کنسرت از طریق گیشه صورت می گیرد.

تاريخ انتشار: ۱۳۹۲/۴/۱۵  |  ساعت انتشار: ۱۵:۵  |  کد خبر: ۱۱۸۷۵۶۴  |  منبع:  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال