قلعه‌نویی: ۱۰ هفته در حق ما ظلم شده است

ایران اکونومیست - به گزارش ایران اکونومیست؛ امیر قلعه نویی در نشست خبری قبل از بازی با پارس جنوبی در جام حذفی اظهار کرد: بیست سال در فوتبال هستم اما پنالتی که جلوی پدیده گرفتند را تاکنون در فوتبال دنیا ندیده‌ام. مدافع به مهاجم حریف نگاه کرد و پنالی گرفتند. امیدوارم به این داور، بازی داربی را ندهند. ظلم شود و توبیخ هم شود، جالب است. از قدیم گفتند ظلم پایدار نیست. از اصفهانیان درخواست می‌کنم به ۱۰ هفته اعتراض ما رسیدگی شود.

او گفت: آفساید ما را آن برنامه نشان نداد. خواهشم از کمیته انضباطی و داوران این است. نمی‌دانم از چه کسی باید خواهش کنیم. وقتی با استقلال در لیگ قهرمانان بودیم، با بوریرام بازی داشتیم و از آقای تاج خواستیم بازی با ذوب‌آهن را بردارند اما برنداشتند. تا آخر مربیگری‌ام این کار یادم نمی‌رود. آنقدر نامه زدیم و خواهش کردیم اما جواب ندادند. الان هم ۱۰ هفته در حق ما ظلم شده است. خنده آقای ملکی از ذهنم بیرون نمی‌رود. هیچ چیز برایش مهم نبود. ما در مرز سکته بودیم اما او خندید و رفت.

قلعه‌نویی افزود: با تارتار روزی بازی کردیم و به او گفتم تیمت بالا می‌آید. او زحمت کشیده و مربی خوبی است. فردا یکی از بهترین بازی‌های ذوب‌آهن خواهد بود چون در نقش جهان بازی داریم. تیم پارس جنوبی هم تیم خوبی است که نقاط ضعفی هم دارد که امیدوارم از آن ها استفاده کنیم. تیم ما واقعا خوب است. بدشانس بودیم اما این بدشانسی‌ها روزی تمام خواهد شد. دنبال حق و عدالت هستیم و نمی‌خواهیم حقمان خورده شود، اما ۱۰ هفته خورده شده است. کمک داوری اول در بازی داربی به آقای میرزابیگی داده می‌شود تا تشویقش کنند.

او ادامه داد: ذوب‌آهن تیم ریشه داری است و در این چند سال هم جایگاه بالایی داشته است. امیدوارم تیمی درست کنیم تا مثل ذوب‌آهنی که با سپاهان در کورس بود، بدرخشیم. از نظر فوتبالی خوبیم اما نتیجه‌ای نه.

قلعه نویی درباره مصاحبه محسن فروزان مبنی بر اینکه بازیکنان استقلال در زمان قلعه‌نویی کم کاری می‌کردند، گفت: ایام محرم می‌گویند وای از دل زینب. از افشارزاده تعجب می‌کنم که حقایق را نمی‌گوید و محسن فروزان هم ۵ درصد حقایق را گفت. ورود نمی‌کنم و زمان همه چیز را مشخص می کند و حال و روز کسانی که این کار را کردند، ببینید. اگر همه را گول بزنید وجدان خودش و خدای خودش را نمی‌تواند گول بزند. ریز این قضایا درمی‌آید. محسن فروزان ضربه خورد. چون با انگیزه به استقلال آمده بود و می‌توانست کاندیدای تیم ملی شود. بدون اذن خدا برگ از درخت نمی‌افتد و خداوند همه چیز را می‌بیند.

سرمربی ذوب آهن در ادامه نشست با بیان اینکه ذوب آهن بعد از پیش افتادن از حریف زود قانع می‌شود تصریح کرد: گل‌هایی که دریافت می‌کنیم روی موقعیت‌های معمولی است. باید این مشکل را برطرف کنیم و من مطمئنم روز به روز بهتر خواهیم شد. دو سه ایراد فنی داریم که در درجه اول به خودم برمی‌گردد. نتوانستیم برخی جلوی برخی از مشکلات را بگیریم و باید در نیم فصل آن‌ها را برطرف کنیم. مشکل اصلی ما نگرش بازیکنان به فوتبال است. آن‌ها قبول ندارند که تیم خوبی هستیم. ما تا اینجا ۱۷ گل زده‌ایم و ۱۰ موقعیت بالای ۸۰ درصد را خراب کردیم. نبود قاسم حدادی فر نیز لطمه زیادی به ما زد. اگر او مصدوم نمی‌شد در حفظ نتیجه کمک‌مان می‌کرد.

او تاکید کرد: ذوب آهن تیم خوبی است اما دو ایراد عمده داریم که آن را اینجا نمی‌گویم. در این مورد با آذری صحبت کرده‌ام. شما می‌دانید در هر تیمی باشم به دنبال کارهای هجومی هستم. تمام قهرمانی‌های من را ببینید. هیچ گاه به دنبال حرکت‌های غیر فوتبالی نبودم. همین امسال با دو گل از تیمی جلو بودیم و زمانی که بازیکن خودش را به زمین انداخت بر سرش داد زدم و گفتم بلند شو. در همه تیم‌هایی که حضور داشتم بهترین خط حمله را داشتیم و آقای گل هم از تیم ما بود. با ذوب آهن هم دنبال همین اهداف هستم و امیدوارم فردا با توانایی‌هایی که ذوب آهن دارد به برد خوبی دست یابیم.

قلعه‌نویی در پایان از هواداران ذوب آهن برای حمایت از تیم‌شان دعوت کرد و گفت: از همه طرفداران ذوب آهن می‌خواهم خودشان را نشان دهند. اگر آن‌ها فردا به ورزشگاه نیایند معلوم می‌شود این همه تبلیغ الکی بوده است. باشگاه هم بازی را به نقش جهان آورده و انتظار آمدن تماشاگران را داریم. امروز وقتی حضور ۲۰ هزار تماشاگر را در بازی سیاه جامگان دیدم لذت بردم. تعامل خوبی بین ذوب آهن و باشگاه سپاهان به وجود آمده و مدیریت استان هم پیگیری زیادی کرد تا بازی ذوب آهن در نقش جهان برگزار شود.تاريخ انتشار: ۱۳۹۶/۷/۲۷  |  ساعت انتشار: ۲۰:۲۴  |  کد خبر: ۳۱۲۴۹۶۱  |  منبع: ایران اکونومیست  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال