بلیط فروشی الکترونیکی در بازی ایران و لبنان

بلیط فروشی بازی تیم‌های ملی فوتبال ایران و لبنان که در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود، به صورت الکترونیکی خواهد بود. ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۰ خرداد ساعت 16:03 
به گزارشسرویس ورزشی برنا و به نقل از سایت سازمان لیگ،اطلاعیه فروش بلیط الکترونیکی مسابقات فوتبال به شرح زیر صادر شد؛

به اطلاع کلیه علاقه‌مندان به تماشای حضور مسابقات فوتبال می‌رساند در راستای تکریم تماشاچیان جهت ورود به ورزشگاه‌ها برای تماشای مسابقات فوتبال و سهولت ورود و خروج آن‌ها و همچنین تحقق اهداف فرهنگی فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ برتر، پروژه بلیط الکترونیکی مسابقات فوتبال از مورخ 21/03/1392 مقارن با برگزاری مسابقه تیم‌های ملی ایران – لبنان در ورزشگاه آزادی راه‌اندازی خواهد شد.

پروژه مذکور به صورت آزمایشی در مسابقه فوق‌الذکر برای جایگاه6 هزار نفری ورزشگاه آزادی به بهره‌برداری می‌رسد و به تدریج در فازهای بعدی شامل کل استادیوم یک‌صدهزارنفری، کل استادیوم‌ها و محل‌های مورد نظر ورزشگاه آزادی و نهایتا کلیه ورزشگاه‌های منتخب سطح کشور، راه‌اندازی خواهد شد.

یکی از بزرگترین فواید اجرای بلیط فروشی الکترونیکی مسابقات فوتبال، ایجاد آرامش خاطر برای علاقه‌مندان به تماشای مسابقه فوتبال جهت خرید بلیط مسابقه است؛ بدین نحو که با یکبار خرید کارت الکترونیکی مسابقات فوتبال، همواره دارنده کارت می‌تواند بلیط مسابقات را از طریق پرتال www.footballeticket.ir در هر نقطه از کشور، خریداری نماید و با زمانبندی مناسب برای حضور در ورزشگاه بتواند با آرامش کامل و اطمینان از وجود بلیط به صورت بهینه از وقت خود استفاده نماید.

یکی دیگر از مزایای مراجعه به پورتال فوق، اطلاع از تعداد ظرفیت‌های خالی صندلی حاضر در ورزشگاه است. ضمن آن که در زمان درخواست خرید بلیط، موقعیت تماشای مسابقه نیز به متقاضی نشان داده خواهد شد.

استفاده از کارت‌های هوشمند در این نحوه بلیط‌فروشی الکترونیکی باعث شده است. دارندگان کارت حتی در صورت مفقود شدن کارت خود بلیط‌های خریداری شده را به راحتی به کارت المثنی جدید خود منتقل نمایند. ضمن آن که بواسطه استفاده از کارت‌های هوشمند افزایش امنیت در خرید بلیط و جلوگیری از بازار سیاه فروش بلیط را همراه خواهد داشت.

شایان ذکر است فرایند ورود به ورزشگاه و تهیه بلیط تا ابتدای فصل جدید مسابقات لیگ برتر در کلیه بخش‌های ورزشگاه آزادی همانند گذشته خواهد بود اما به جهت فرهنگ‌سازی و آموزش تماشاچیان محترم با سامانه جدید بلیط الکترونیکی، ورود تماشاچیان به صورت آزمایشی در بخش جایگاه به صورت تلفیقی از بلیط الکترونیکی و روال گذشته انجام خواهد شد.

تاريخ انتشار: ۱۳۹۲/۳/۲۰  |  ساعت انتشار: ۱۶:۳۷  |  کد خبر: ۱۱۵۹۰۵۲  |  منبع: خبرگزاری برنا  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
اخبار مرتبط